UAB ”Eurota” yra šeimyninio verslo įmonė, įkurta 2006 metais ir sėkmingai veikianti iki šiol. Įmonės veikla – prekyba natūralaus akmens gaminiais, aplinkos tvarkymas  (aplinkos projektavimas, prekyba įvairiais augalais; paslaugos, susijusios su aplinkos tvarkymu/priežiūra). Mūsų šūkis – Natūralus akmuo tai kokybiška Jūsų aplinka…

EUROTA išskirtinumai

Kadangi mes esame šeimyninio tipo verslo įmonė, todėl dirbdami vadovaujamės šeimyninėmis vertybėmis: artimas bendravimas, supratimas ir atsakingas požiūris. Žmonės, dirbantys mūsų komandoje, yra sukaupę didelę patirtį savo darbo sferoje, todėl nebijome pasakyti, kad visada siekiame 100 % rezultato bei pasitenkinimo savo darbu. Nors ir nesame „viena seniausių kompanijų pasaulyje“, tačiau savo atsakingu, kruopščiu bei kokybišku darbu esame užsitikrinę savo partnerių pasitikėjimą bei pagarbą.

EUROTA kokybė

Per pastaruosius metus mumis patikėjo daugelis fizinių asmenų, kurie pageidavo gražios ir originalios aplinkos bei įmonės, kurios vykdė didelius projektus su natūralaus akmens dangomis. Keletas pastarųjų metų projektų : Šiaulių miesto bulvaro rekonstrukcija ( natūralaus akmens – granito danga ); Jonavos miesto Sajūdžio aikštė ( natūralaus akmens – granito danga ), kuri 2009 m. buvo pripažinta kaip gražiausia Lietuvos tų metų aikštė; Utenos miesto Sodas. Mūsų moto: „Jeigu galime, tai ir padarysime, jeigu abejojame ar negalime – pasakysime tai be užuolankų“.

Jūs nusipelnėte geresnio miego, kokybiškesnio darbo bei teigiamų emocijų!

Jūs nusipelnėte tokio partnerio kaip UAB „EUROTA“ !

 

 

prekyba natūralaus akmens gaminiais

Komentavimo galimybė išjungta.